Do zaszczytnego grona Sponsorów XXIV Konferencja KIKE dołączył TP-Link Polska, za co serdecznie dziękujemy!
Do zaszczytnego grona Sponsorów XXIV Konferencja KIKE dołączył TP-Link Polska, za co serdecznie dziękujemy! TP-Link Polska jeden z z największych producentów produktów sieciowych na świecie uznawany za światowego lidera rynku WLAN w ponad 170 krajach. W portfolio TP-Link Polska każdy znajdzie coś dla siebie – routery, bezprzewodowe, przełączniki i transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. A my włączamy odliczanie, bo do Konferencji KIKE w Arłamowie zostało już tylko 18 dni! Zarejestrowani już wszyscy na XXIV Konferencja KIKE ??
2019-05-29, 15:00
Do zaszczytnego grona Sponsorów XXIV Konferencja KIKE dołączył TP-Link Polska, za co serdecznie dziękujemy!

TP-Link Polska jeden z z największych producentów produktów sieciowych na świecie uznawany za światowego lidera rynku WLAN w ponad 170 krajach. W portfolio TP-Link Polska każdy znajdzie coś dla siebie – routery, bezprzewodowe, przełączniki i transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.

A my włączamy odliczanie, bo do Konferencji KIKE w Arłamowie zostało już tylko 18 dni! Zarejestrowani już wszyscy na XXIV Konferencja KIKE ??
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy