Już 18-ego czerwca organizujemy Bieg o Puchar Prezesa KIKE, którego sponsorem jest xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k.!!! Bieg odbędzie się o 08:00 rano, tuż przed inauguracją XXIV Konferencja KIKE, na przepięknym bieszczadzkim terenie Hotel Arłamów i okolic. Bieg
Już 18-ego czerwca organizujemy Bieg o Puchar Prezesa KIKE, którego sponsorem jest xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k.!!! Bieg odbędzie się o 08:00 rano, tuż przed inauguracją XXIV Konferencja KIKE, na przepięknym bieszczadzkim terenie Hotel Arłamów i okolic. Biegacze KIKE, którzy meldują gotowość do startu, zarejestrowali się w formularzu http://bit.ly/ARLAMOW_KIKE_Sports. Dołącz do nich już teraz! Trzymamy kciuki! KIKE dopinguje każdemu z osobna!!! Zobaczcie jak startowali Zawodnicy na majowym MM 2019-05-13/15 MiŚOT Meeting Hotel STOK Wisła!
2019-05-27, 10:15
Już 18-ego czerwca organizujemy Bieg o Puchar Prezesa KIKE, którego sponsorem jest xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k.!!! Bieg odbędzie się o 08:00 rano, tuż przed inauguracją XXIV Konferencja KIKE, na przepięknym bieszczadzkim terenie Hotel Arłamów i okolic. Biegacze KIKE, którzy meldują gotowość do startu, zarejestrowali się w formularzu http://bit.ly/ARLAMOW_KIKE_Sports. Dołącz do nich już teraz!

Trzymamy kciuki! KIKE dopinguje każdemu z osobna!!! Zobaczcie jak startowali Zawodnicy na majowym MM 2019-05-13/15 MiŚOT Meeting Hotel STOK Wisła!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy