Co czuł Franz na słynnym przesłuchaniu w „Psach”? Jak to jest być Ochroniarzem Małpą z „Poranku Kojota”? A może Adam Miauczyński z „Dnia Świra” jest bliższy Twojemu temperamentowi? Z pewnością Jarosław Psikuta, który na chwilę pojawił się w filmie „Chłopa
Co czuł Franz na słynnym przesłuchaniu w „Psach”? Jak to jest być Ochroniarzem Małpą z „Poranku Kojota”? A może Adam Miauczyński z „Dnia Świra” jest bliższy Twojemu temperamentowi? Z pewnością Jarosław Psikuta, który na chwilę pojawił się w filmie „Chłopaki nie płaczą” zapadł w pamięć wielu osobom. Zastanawiałeś się kiedyś czyją role chciałbyś odegrać? ??? W poniedziałek, 18 listopada, tuż przed XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT, odbędą Warsztaty Filmowe z xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., w których uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w słynnych bohaterów i nakręcić scenki z kultowych polskich produkcji: Seksmisja, Kiler, Miś, Psy, Rejs, Dzień Świra, Chłopaki nie płaczą i inne! ??? Tak, tak!!! Będziemy odgrywać scenki w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach Wytwórni Filmowej, a każda z grup pracujących nad jednym filmem będzie miała okazje przejąć jedną z ról jakie czekają na obsadę: reżyser, kierownik planu, operator kamery, scenograf i aktorzy pierwszo- i drugoplanowi. Na miejscu czeka na Was w pełni wyposażony „backstage” z charakteryzatorami, fryzjerami oraz kostiumami.??? Wszystkie nakręcone scenki zostaną zmontowane i przedstawione na Filmowej Gali KIKE, na którą zaprasza firma OPTOMER, zaś oceniać je będzie Jury oraz publiczność. Twórcy najlepszych produkcji oraz najlepsi aktorzy otrzymają STATUETKI! ? Nie czekaj i zgłoś się już dziś! Dołącz do aktorskiej obsady polskiej kinematografii !!! Ilość miejsc ograniczona. ??? https://konferencja-kike-zjazd-misot.pl/warsztaty-filmowe
2019-11-04, 14:37
Co czuł Franz na słynnym przesłuchaniu w „Psach”? Jak to jest być Ochroniarzem Małpą z „Poranku Kojota”? A może Adam Miauczyński z „Dnia Świra” jest bliższy Twojemu temperamentowi? Z pewnością Jarosław Psikuta, który na chwilę pojawił się w filmie „Chłopaki nie płaczą” zapadł w pamięć wielu osobom. Zastanawiałeś się kiedyś czyją role chciałbyś odegrać? ???

W poniedziałek, 18 listopada, tuż przed XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT, odbędą Warsztaty Filmowe z xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., w których uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w słynnych bohaterów i nakręcić scenki z kultowych polskich produkcji: Seksmisja, Kiler, Miś, Psy, Rejs, Dzień Świra, Chłopaki nie płaczą i inne! ???

Tak, tak!!! Będziemy odgrywać scenki w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach Wytwórni Filmowej, a każda z grup pracujących nad jednym filmem będzie miała okazje przejąć jedną z ról jakie czekają na obsadę: reżyser, kierownik planu, operator kamery, scenograf i aktorzy pierwszo- i drugoplanowi. Na miejscu czeka na Was w pełni wyposażony „backstage” z charakteryzatorami, fryzjerami oraz kostiumami.???

Wszystkie nakręcone scenki zostaną zmontowane i przedstawione na Filmowej Gali KIKE, na którą zaprasza firma OPTOMER, zaś oceniać je będzie Jury oraz publiczność. Twórcy najlepszych produkcji oraz najlepsi aktorzy otrzymają STATUETKI! ?

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!
Dołącz do aktorskiej obsady polskiej kinematografii !!!
Ilość miejsc ograniczona. ???
https://konferencja-kike-zjazd-misot.pl/warsztaty-filmowe
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy