Już niedługo, bo ZA TYDZIEŃ widzimy się w Pałac i Folwark Łochów na Konferencja Integracja20! Jako partner merytoryczny tego wydarzenia, dla członków i sympatyków Izby mamy jeszcze CZTERY OSTATNIE BEZPŁATNE wejściówki. Rejestrujcie się tutaj: https://www.
Już niedługo, bo ZA TYDZIEŃ widzimy się w Pałac i Folwark Łochów na Konferencja Integracja20! Jako partner merytoryczny tego wydarzenia, dla członków i sympatyków Izby mamy jeszcze CZTERY OSTATNIE BEZPŁATNE wejściówki. Rejestrujcie się tutaj: https://www.omega-es.pl/event/ na hasło KIKEFREE. Na miejscu będą czekali na Was również partnerzy konferencji: Cisco, Microsoft Polska, xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., Fujitsu Poland, Acronis, Poly, Yealink, Network Expert, #FITE, IngramMicro oraz #IntelligentTechnologies. Organizatorem imprezy jest Omega-ES. Do zobaczenia!
2020-02-25, 20:42
Już niedługo, bo ZA TYDZIEŃ widzimy się w Pałac i Folwark Łochów na Konferencja Integracja20! Jako partner merytoryczny tego wydarzenia, dla członków i sympatyków Izby mamy jeszcze CZTERY OSTATNIE BEZPŁATNE wejściówki. Rejestrujcie się tutaj: https://www.omega-es.pl/event/ na hasło KIKEFREE.
Na miejscu będą czekali na Was również partnerzy konferencji: Cisco, Microsoft Polska, xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., Fujitsu Poland, Acronis, Poly, Yealink, Network Expert, #FITE, IngramMicro oraz #IntelligentTechnologies. Organizatorem imprezy jest Omega-ES. Do zobaczenia!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy