Już ?JUTRO (14.05)? startuje rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE
Już ?JUTRO (14.05)? startuje rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE I ?TYLKO JUTRO? wejściówki dla operatorów telko sektora MŚP są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE! ? Dlatego jeśli ktoś z Was, pracujący dla Operatora Kablowego lub ISP, chciał sobie zrobić czwartek wolny od komputera, to niech mimo wszystko zajrzy najpierw na 3 minuty na stronę http://vkike.pl i BEZPŁATNIE ZAREJESTRUJE SWÓJ UDZIAŁ. Zapraszamy właścicieli, współwłaścicieli oraz wszystkich pracowników firm operatorskich. To pierwsza w historii świata okazja do tego, abyśmy mogli na #KonferencjiKIKE spotkać się naprawdę WSZYSCY! ? Operatorzy! Udostępniajcie tą informację swoim pracownikom i zaprzyjaźnionym firmom świadczącym usługi dostępu do Internetu i TV, bo nikogo nie może zabraknąć na tym wielkim spotkaniu sieciowców... w sieci! ? Więcej informacji o całym wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://kike.pl/2020/05/wirtualna-konferencja-kike
2020-05-13, 17:25
Już ?JUTRO (14.05)? startuje rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE
I ?TYLKO JUTRO? wejściówki dla operatorów telko sektora MŚP są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE! ?

Dlatego jeśli ktoś z Was, pracujący dla Operatora Kablowego lub ISP, chciał sobie zrobić czwartek wolny od komputera, to niech mimo wszystko zajrzy najpierw na 3 minuty na stronę http://vkike.pl i BEZPŁATNIE ZAREJESTRUJE SWÓJ UDZIAŁ.

Zapraszamy właścicieli, współwłaścicieli oraz wszystkich pracowników firm operatorskich. To pierwsza w historii świata okazja do tego, abyśmy mogli na #KonferencjiKIKE spotkać się naprawdę WSZYSCY! ?

Operatorzy! Udostępniajcie tą informację swoim pracownikom i zaprzyjaźnionym firmom świadczącym usługi dostępu do Internetu i TV, bo nikogo nie może zabraknąć na tym wielkim spotkaniu sieciowców... w sieci! ?

Więcej informacji o całym wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://kike.pl/2020/05/wirtualna-konferencja-kike
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy