?DZISIAJ (14.05)? wystartowała rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE i ?TYLKO DZISIAJ? wejściówki dla operatorów telekomunikacyjnych sektora MŚP są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE! ?
?DZISIAJ (14.05)? wystartowała rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE i ?TYLKO DZISIAJ? wejściówki dla operatorów telekomunikacyjnych sektora MŚP są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE! ? Zapraszamy na stronę http://vkike.pl, gdzie przedstawiciele i pracownicy Operatorów MŚP mogą dzisiaj BEZPŁATNIE ZAREJESTROWAĆ SWÓJ UDZIAŁ. Zapraszamy właścicieli, współwłaścicieli oraz WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW firm operatorskich. To pierwsza w historii świata okazja do tego, abyśmy na #KonferencjiKIKE spotkali się naprawdę WSZYSCY! ? Operatorzy! Udostępniajcie tą informację swoim pracownikom i zaprzyjaźnionym firmom świadczącym usługi dostępu do Internetu i TV. Nikogo nie może zabraknąć na tym wielkim spotkaniu sieciowców... w sieci! ? Więcej informacji oraz agendę wydarzenia znajdziecie tutaj: https://wirtualna-konferencja-kike
2020-05-14, 06:18
?DZISIAJ (14.05)? wystartowała rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE i ?TYLKO DZISIAJ? wejściówki dla operatorów telekomunikacyjnych sektora MŚP są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE! ?

Zapraszamy na stronę http://vkike.pl, gdzie przedstawiciele i pracownicy Operatorów MŚP mogą dzisiaj BEZPŁATNIE ZAREJESTROWAĆ SWÓJ UDZIAŁ.

Zapraszamy właścicieli, współwłaścicieli oraz WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW firm operatorskich. To pierwsza w historii świata okazja do tego, abyśmy na #KonferencjiKIKE spotkali się naprawdę WSZYSCY! ?

Operatorzy! Udostępniajcie tą informację swoim pracownikom i zaprzyjaźnionym firmom świadczącym usługi dostępu do Internetu i TV. Nikogo nie może zabraknąć na tym wielkim spotkaniu sieciowców... w sieci! ?

Więcej informacji oraz agendę wydarzenia znajdziecie tutaj: https://wirtualna-konferencja-kike
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy