Z przyjemnością informujemy, że PATRONAT HONOROWY nad jedyną w swoim rodzaju Wirtualna Konferencja KIKE objęli: UKE - #Urząd_Kominikacji_Elektronicznej oraz #KRRiT- #Krajowa_Rada_Radiofonii_i_Telewizji.
Z przyjemnością informujemy, że PATRONAT HONOROWY nad jedyną w swoim rodzaju Wirtualna Konferencja KIKE objęli: UKE - #Urząd_Kominikacji_Elektronicznej oraz #KRRiT- #Krajowa_Rada_Radiofonii_i_Telewizji. Patroni medialni tego wyjątkowego wydarzenia to: ICT professional, portalmedialny.pl | Media pod lupą, #Magazyn_TVSAT, #ISPortal, #ISP_Forum, #MiŚOT_PING, #Magazyn_TelePRO, Okablowani.pl, #iNEWS, #Magazyn_TELEKABEL oraz #TV_LIDER. Na chwilę obecną zarejestrowanych mamy ?991 uczestników z ponad ?300 firm telekomunikacyjnych. To absolutny rekord w historii #Konferencji_KIKE. UWAGA! Wirtualna Konferencja KIKE to nie jest zwykły webinar, zoom ani skype! To pionierskie w polskiej branży eventowej doświadczenie wirtualnej obecności na konferencji, współuczestniczenia w prelekcjach oraz całkowicie realnych spotkań i rozmów między uczestnikami. Szykujcie się na jedyną w swoim rodzaju konferencyjną przygodę! ?
2020-05-27, 07:58
Z przyjemnością informujemy, że PATRONAT HONOROWY nad jedyną w swoim rodzaju Wirtualna Konferencja KIKE objęli: UKE - #Urząd_Kominikacji_Elektronicznej oraz #KRRiT- #Krajowa_Rada_Radiofonii_i_Telewizji.

Patroni medialni tego wyjątkowego wydarzenia to: ICT professional, portalmedialny.pl | Media pod lupą, #Magazyn_TVSAT, #ISPortal, #ISP_Forum, #MiŚOT_PING, #Magazyn_TelePRO, Okablowani.pl, #iNEWS, #Magazyn_TELEKABEL oraz #TV_LIDER.

Na chwilę obecną zarejestrowanych mamy ?991 uczestników z ponad ?300 firm telekomunikacyjnych. To absolutny rekord w historii #Konferencji_KIKE.

UWAGA! Wirtualna Konferencja KIKE to nie jest zwykły webinar, zoom ani skype! To pionierskie w polskiej branży eventowej doświadczenie wirtualnej obecności na konferencji, współuczestniczenia w prelekcjach oraz całkowicie realnych spotkań i rozmów między uczestnikami. Szykujcie się na jedyną w swoim rodzaju konferencyjną przygodę! ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy