Biuro prasowe KIKE
facebook
https://www.facebook.com/izbaKIKE/photos/a.257164761043558/3696949453731721/?type=3
2020-11-16, 02:12
facebook
Testy systemu monitorowania jakości usług dostępu do Internetu - https://mailchi.mp/kike/testy_internetu
2020-10-27, 15:04
facebook
I jeszcze jeden artykuł poruszający kwestie sytuacji małych i średnich operatorów w świetle nowej ustawy o cyberbezpieczeństwie: https://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/1493449,budowa-5g-system-cyberbezpieczenstwa.html
2020-10-21, 11:30
facebook
Trwają dyskusję na temat nowej ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Jako Izba KIKE również bierzemy w niej czynny udział, reprezentując stanowisko i sytuację małych i średnich przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem #GazetaPrawna w tym temacie: https://serwisy.gazetaprawna.pl/nowe-technologie/artykuly/1493267,ustawa-o-krajowym-systemie-cyberbezpieczenstwa-przedsiebiorca.html
2020-10-21, 11:24
facebook
Stowarzyszenie MEDIAKOM zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń dla Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych. Start już JUTRO!
Rejestracja tutaj: https://event.webinarjam.com/register/10/7wx0rs
2020-10-14, 13:07
facebook
Oznaczenia GTU06 i EE - https://mailchi.mp/kike/nowy_jpk
2020-10-02, 12:42
facebook
WAŻNE! Konsultacje zmian w USTAWIE O KRAJOWYM SYSTEMIE CYBERBEZPIECZEŃSTWA - negatywne skutki dla ISP. Bardzo prosimy wszystkich ISP o wypełnienie ankiety. Szczegóły tutaj: https://mailchi.mp/kike/konsultacje_cyberbezpieczenstwo
2020-09-24, 12:22
facebook
Czy sprzedaż pakietów programów telewizyjnych operatorom przez nadawców nie ogranicza konkurencji oraz czy nadawcy nie wykorzystują pozycji rynkowej na rynku reklamy? #UOKiK to sprawdzi!

https://biznes.interia.pl/finanse/news-uokik-sprawdzi-pakiety-nadawcow-tv,nId,4737052
2020-09-17, 16:11
facebook
Wiceminister #WandaBuk odchodzi z Ministerstwo Cyfryzacji i od września obejmuje funkcję wiceprezesa ds. regulacji w Grupa PGE. Dziękujemy Pani Minister za udział w naszych konferencjach i współpracę z Izbą KIKE!
https://isportal.pl/wiceminister-wanda-buk-odchodzi-z-ministerstwa-cyfryzacji
2020-08-19, 08:07
facebook
W najbliższą środę ⏰(29.lipca godz.13:00) zapraszamy na drugie już spotkanie w temacie nowych zasad dostępu do słupów elektroenergetycznych. Celem spotkania jest przedstawienie i skonsultowanie stanowiska #IzbyKIKE w konsultacjach społecznych prowadzonych przez #UKE w temacie projektów nowych decyzji i regulacji. Jednym z wątków jest wysokość stawek ?, niemniej rozwinięte zostaną również uwagi zgłoszone na spotkaniu w zeszłym tygodniu. Rejestracja udziału w spotkaniu w najbliższą środę: ? https://bit.ly/KIKE_konsultacje_slupy_2
2020-07-27, 07:46
facebook
Znamy nazwisko nowego kandydata na stanowisko Prezesa UKE. Czekamy na oficjalne decyzje...
2020-07-24, 22:00
facebook
Mamy przełom‼️ Ponad dwuletnia batalia Izby KIKE o uporządkowanie zasad dostępu do słupów elektroenergetycznych wchodzi w ostatnią fazę. Prezes UKE rozpoczął konsultacje społeczne dotyczące projektów nowych regulacji w tym zakresie. ?

Członków i sympatyków KIKE zapraszamy na spotkanie w środę 22.07 godz. 13:00 ⏰, na którym będziemy z Wami konsultować ostateczne stanowisko Izby dotyczące projektów tych regulacji.

? Rejestracja udziału w spotkaniu tutaj: https://bit.ly/KIKE_konsultacje_slupy

Podsumowanie historii postępowania w sprawie słupów elektroenergetycznych znajdziecie tutaj:
https://kike.pl/2020/07/nowe-zasady-dostepu-do-slupow-elektroenergetycznych
2020-07-20, 07:45
facebook
Konferencja wirtualna, ale nagrody najprawdziwiej prawdziwe ‼️

Dziękujemy raz jeszcze Partnerom: xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k. , #Vertiv , Infradata oraz LoVo za ufundowanie wspaniałych nagród w konkursie QR'owym, który po dłuższej przerwie znów pojawił się na naszej konferencji, tym razem w wirtualnej odsłonie.

Gratulujemy jednocześnie przedstawicielom #HIPERIA, #OXIT, DER.NET.pl i Metrosan sp z o o zaciekłej rywalizacji i zebrania największej ilości punktów. Nagrody już zmierzają w Waszą stronę! ???
2020-07-02, 13:57
facebook
Zgromadziliśmy dla Was kilkadziesiąt zdjęć (a w sumie to screenshotów ?) z Wirtualnej Konferencji KIKE.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety uczestnika (3min) a zobaczycie je wszystkie: https://bit.ly/VKIKE_ankieta

Zebrane opinie pomogą nam odpowiednio wypozycjonować wirtualno-konferencyjne przestrzenie. Dowiedzieliśmy się już tyle, że można o tym książkę napisać, ale nadal czekamy na każdą jedną Waszą opinię. Z góry wielkie dzięki!
2020-07-01, 00:21
facebook
Jesteśmy gotowi‼️
Już jutro rozpoczynamy Wirtualna Konferencja KIKE ?

DZISIAJ/PONIEDZIAŁEK: zainstaluj i przetestuj aplikację
https://wirtualna-konferencja-kike.pl/jakdojechac/

JUTRO/WTOREK: dzień szkoleń eksperckich i warsztatów UKE

ŚRODA/CZWARTEK: spotkania, rozmowy, prelekcje i panele dyskusyjne o telekomunikacyjnym biznesie i prawie.

A to wszystko z udziałem ponad 1200 uczestników i 85 prelegentów. Cała branża telekomunikacyjna w jednym czasie i w jednym miejscu! Ktoś powiedział, że się nie da??

Zapraszamy w imieniu Strategicznego Partnera xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., Złotego Partnera Vertiv, Srebrnego Partnera Infradata, Brązowego Partnera LoVo oraz wszystkich pozostałych partnerów Konferencji: Orange, OPTOMER, #MATTEBOX, Comfortel, Salumanus, #ATMOS, TVIP, #FCA, Gamm-Bud Sp.z o.o., BGK - wspieramy rozwój firm, iwylecz24.pl, Alior Bank SA, #SGT, Telewizja Jambox, #DCAST, EVIO, Telewizja Światłowodowa, MP-Technik, Metroport, Cambium Networks, RATEART, Network Expert i Mantar Producent Szafek Metalowych.

Na prelekcje z zakresu prawa telekomunikacyjnego zapraszają Patroni Merytoryczni: #KancelariaiTBlegal (Okablowani.pl) oraz Kancelaria Prawna Media.

Patronat Honorowy nad całością wydarzenia objęli: Ministerstwo Cyfryzacji, UKE, Biuro Rzecznika MŚP, #KRRiT oraz Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Organizacje współpracujące w propagowaniu i stworzeniu koncepcji wirtualnego wydarzenia to: Stowarzyszenie e-Południe, EPIX Internet Exchange, MiŚOT, Lokalni, Nasza Wizja, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej PIKE, #MEDIAFORUM, Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom, #ZTKIG oraz iNET group sp. z o.o..

ZAPRASZAMY DO LOGOWANIA!
Dzisiaj koniecznie przetestujcie wirtualny świat!
A już jutro pierwsza w historii Wirtualna Konferencja KIKE

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ... I DAJEMY RADĘ! ??
2020-06-22, 07:00
facebook
Już jest! ?Finalna wersja agendy Wirtualna Konferencja KIKE, do przejrzenia tutaj: https://agenda.vkike.pl/agenda

Nie zapomnijcie też pobrać aplikacji mobilnej, w której możecie zaznaczyć wybrane prelekcje i otrzymać o nich powiadomienia, aby żadnego nie przegapić: https://app.vkike.pl

Do zobaczenia już za kilka dni! ?
2020-06-18, 11:35
facebook
Już jest! ? Najnowszy, jeszcze pachnący farbą drukarską, numer KIKE#NEWS - czyli nieodłączny towarzysz każdej #KonferencjiKIKE! ? Dzisiaj pakujemy w koperty i już jutro wysyłamy po kilka egzemplarzy wraz ze słodkim poczęstunkiem do wszystkich ‼️blisko 400 firm‼️zarejestrowanych na #WirtualnaKonferencjaKIKE

Pozostał już tylko tydzień do rozpoczęcia wydarzenia! ⏱

Dziękujemy Partnerowi Strategicznemu - firmie xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., Złotemu Partnerowi - firmie Vertiv oraz Srebrnemu Partnerowi - firmie Infradata za nieocenione wsparcie w organizacji #WirtualnaKonferencjaKIKE!

Zapraszamy do spotkania z przedstawicielami tych firm oraz z pozostałymi wystawcami w naszej wirtualnej przestrzeni. Szykujcie swoje awatary ? i dołączajcie do nas! To już ostatnie chwile na rejestrację! ⏱http://vkike.pl
2020-06-15, 13:23
facebook
Przestawiamy Państwu ?ZŁOTEGO PARTNERA? Wirtualna Konferencja KIKE - firmę Vertiv.

Vertiv (NYSE: VRT) oferuje rozwiązania z zakresu infrastruktury IT, oprogramowania, analityki, a także szereg usług, które zapewniają nieprzerwane i optymalne działanie kluczowych systemów swoich klientów oraz ich rozwój, wraz ze wzrostem biznesu. Oferuje systemy z zakresu zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej, szaf rack, listew PDU, rozwiązań do monitorowania i zdalnego dostępu do infrastruktury IT oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Firma zatrudnia globalnie około 20 tys. osób i prowadzi działalność w ponad 130 krajach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie https://www.vertiv.com/pl-emea/ oraz koniecznie do odwiedzenia stoiska i wysłuchania prelekcji w czasie Wirtualna Konferencja KIKE (http://vkike.pl)
2020-06-12, 14:57
facebook
Ściany odmalowane, krzesełka ustawione, Wirtualna Konferencja KIKE przedstawia niniejszym ?PARTNERA STRATEGICZNEGO? naszego wydarzenia, firmę xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k.

xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k. to jedna z największych hurtowni osprzętu światłowodowego w Europie. Jest autoryzowanym dystrybutorem m.in. produktów następujących marek: Extreme Networks Poland, Huawei Polska, RADWIN, Mimosa Networks, D-Link, TP-Link Polska, Shanghai Joinwit Optoelectronic Tech Co., Ltd, #SUPRIBOR, 明緯 MEAN WELL i wielu innych.

Już za ⏱dwa tygodnie⏱ będziecie mogli spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k. w naszym Wirtualnym Centrum Kongresowym.

Zapraszamy!
http://vkike.pl
2020-06-09, 16:02
facebook
Z przyjemnością informujemy, że PATRONAT HONOROWY nad jedyną w swoim rodzaju Wirtualna Konferencja KIKE objęli: UKE - #Urząd_Kominikacji_Elektronicznej oraz #KRRiT- #Krajowa_Rada_Radiofonii_i_Telewizji.

Patroni medialni tego wyjątkowego wydarzenia to: ICT professional, portalmedialny.pl | Media pod lupą, #Magazyn_TVSAT, #ISPortal, #ISP_Forum, #MiŚOT_PING, #Magazyn_TelePRO, Okablowani.pl, #iNEWS, #Magazyn_TELEKABEL oraz #TV_LIDER.

Na chwilę obecną zarejestrowanych mamy ?991 uczestników z ponad ?300 firm telekomunikacyjnych. To absolutny rekord w historii #Konferencji_KIKE.

UWAGA! Wirtualna Konferencja KIKE to nie jest zwykły webinar, zoom ani skype! To pionierskie w polskiej branży eventowej doświadczenie wirtualnej obecności na konferencji, współuczestniczenia w prelekcjach oraz całkowicie realnych spotkań i rozmów między uczestnikami. Szykujcie się na jedyną w swoim rodzaju konferencyjną przygodę! ?
2020-05-27, 07:58
facebook
PADŁ REKORD! :-)
Wczoraj, w pierwszym dniu rejestracji na Wirtualna Konferencja KIKE chęć udziału zgłosiło 928 uczestników (i są to w 100% wyłącznie przedstawiciele Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych).

DZIĘKUJEMY! Zobaczcie ile radości sprawiliście Zarządowi Izby KIKE w składzie Karol Skupień, Konrad Baranowski i Mariusz Filipiak. Świętowali tak do rana!

Tak, to dla Was realizujemy tą Konferencję i damy z siebie wszystko aby było wyjątkowo!

Dołączajcie: https://wirtualna-konferencja-kike.pl
2020-05-15, 10:36
facebook
?DZISIAJ (14.05)? wystartowała rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE i ?TYLKO DZISIAJ? wejściówki dla operatorów telekomunikacyjnych sektora MŚP są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE! ?

Zapraszamy na stronę http://vkike.pl, gdzie przedstawiciele i pracownicy Operatorów MŚP mogą dzisiaj BEZPŁATNIE ZAREJESTROWAĆ SWÓJ UDZIAŁ.

Zapraszamy właścicieli, współwłaścicieli oraz WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW firm operatorskich. To pierwsza w historii świata okazja do tego, abyśmy na #KonferencjiKIKE spotkali się naprawdę WSZYSCY! ?

Operatorzy! Udostępniajcie tą informację swoim pracownikom i zaprzyjaźnionym firmom świadczącym usługi dostępu do Internetu i TV. Nikogo nie może zabraknąć na tym wielkim spotkaniu sieciowców... w sieci! ?

Więcej informacji oraz agendę wydarzenia znajdziecie tutaj: https://wirtualna-konferencja-kike
2020-05-14, 06:18
facebook
Już ?JUTRO (14.05)? startuje rejestracja na #WirtualnaKonferencjaKIKE
I ?TYLKO JUTRO? wejściówki dla operatorów telko sektora MŚP są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE! ?

Dlatego jeśli ktoś z Was, pracujący dla Operatora Kablowego lub ISP, chciał sobie zrobić czwartek wolny od komputera, to niech mimo wszystko zajrzy najpierw na 3 minuty na stronę http://vkike.pl i BEZPŁATNIE ZAREJESTRUJE SWÓJ UDZIAŁ.

Zapraszamy właścicieli, współwłaścicieli oraz wszystkich pracowników firm operatorskich. To pierwsza w historii świata okazja do tego, abyśmy mogli na #KonferencjiKIKE spotkać się naprawdę WSZYSCY! ?

Operatorzy! Udostępniajcie tą informację swoim pracownikom i zaprzyjaźnionym firmom świadczącym usługi dostępu do Internetu i TV, bo nikogo nie może zabraknąć na tym wielkim spotkaniu sieciowców... w sieci! ?

Więcej informacji o całym wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://kike.pl/2020/05/wirtualna-konferencja-kike
2020-05-13, 17:25
facebook
Tak, to już pewne! ?
Kolejna edycja KONFERENCJI KIKE
???ODBĘDZIE SIĘ W CZERWCU!???

Nic w dzisiejszym świecie nie jest takie jak dawnej, w związku z tym formuła naszego branżowego spotkania również musiała ulec zmianie. Tym razem, wszyscy spotkamy się... w sieci! Czyli w miejscu najbliższym naszym ethernetowym sercom ?

Rejestracja startuje już w najbliższy czwartek 14.05. Wtedy też dowiecie się więcej o agendzie i zawartości merytorycznej Konferencji oraz o tym... jak przygotować swojego awatara, którym będziecie poruszać się po Wirtualnym Centrum Kongresowym. ?‍♀️?‍♂️???

Więcej o szczegółach i założeniach tego przedsięwzięcia znajdziecie tutaj: https://kike.pl/2020/05/wirtualna-konferencja-kike
2020-05-12, 10:37
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies