Biuro prasowe KIKE
facebook
IPTV w Polsce nie wyglądałaby tak dobrze jak dziś wygląda, gdyby nie pionierskie działania SGT S.A. i wprowadzona przez nich na rynek Telewizja Jambox. Jako ZŁOTY PARTNER XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT są z nami do dziś i w pełnym składzie już czekają na spotkanie z Wami w Łodzi! Również dzięki nim, wprowadzamy w tym roku totalną innowację w formule naszej konferencji - szczegóły wkrótce!
❗️❗️❗️
Zostały już tylko 3️⃣ dni rejestracji w najniższych cenach. Zapoznajcie się z agendą naszego wydarzenia i rejestrujcie się jeszcze dziś! http://kkzm.pl
2019-08-28, 07:30
facebook
Firma xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k. to stały i renomowany partner wszystkich naszych konferencji. Po sportowych rywalizacjach i emocjach jakie zafundowali nam w Arłamowie, również tym razem jako ZŁOTY PARTNER niezawodnie wspierają XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT.
Jakie atrakcje przygotują nam tym razem? Obstawiajcie! ?
❗️❗️❗️
Zostały już tylko 3️⃣ dni rejestracji w najniższych cenach. Zapoznajcie się ze szczegółową agendą naszego wydarzenia i rejestrujcie się jeszcze dziś! http://kkzm.pl
2019-08-28, 07:30
facebook
Już po raz drugi OPTOMER został PLATYNOWYM PARTNEREM XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT oraz Partnerem FILMOWEJ GALI KIKE. A ponieważ Łódź jest też siedzibą tej firmy, będziecie mieli wyjątkową okazję zobaczyć na własne oczy jak tworzona jest najwyższa jakość ich produktów. OPTOMER zaprasza wszystkich uczestników na jednogodzinne wycieczki, w trakcie których zobaczycie, unikatowe na skalę kraju, linie produkcyjne łączy światłowodowych.
❗️❗️❗️
Zostały już tylko 4️⃣ dni rejestracji w najniższych cenach. Zapoznajcie się ze szczegółową agendą naszego wydarzenia i rejestrujcie się jeszcze dziś! http://kkzm.pl
2019-08-27, 08:10
facebook
Blisko 200 zarejestrowanych uczestników i ponad 15 stoisk sprzedanych - oto bilans pierwszego miesiąca przygotowań do XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT które już za 103 dni w Łódź.

W DoubleTree By Hilton Lodz, gdzie odbędzie się nasza konferencja, zostało jeszcze ostetnie 90 pokoi - więc spieszcie się aby być z nami na miejscu. Pokoje schodzą jak ciepłe bułeczki. A jak ładnie w hotelu możecie się przekonać na poniższych zdjęciach.

Bądźcie z nami w dniach 18-20 listopada w Łodzi.
Bo takiej Konferencji jeszcze nie było!
2019-08-08, 14:33
facebook
Dokładnie miesiąc temu na boisku piłkarskim w Hotel Arłamów zagrali Operatorzy i Wystawcy. Gra była wyrównana, bramek całe mnóstwo, a fauli nie było wcale ? Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Operatorów.

Wtedy zrobiliśmy te zdjęcia. Ilu znajomych jesteście w stanie na nich rozpoznać i oznaczyć? ?

Wyłącznym sponsorem meczu była firma xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k. DZIĘKUJEMY!
2019-07-18, 17:25
facebook
18 czerwca na boisku piłkarskim w Hotelu Arłamów zagrali Operatorzy i Wystawcy. Gra była wyrównana, bramek całe mnóstwo, a fauli nie było wcale ? Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Operatorów.

Wtedy zrobiliśmy te zdjęcia. Ilu znajomych jesteście w stanie na nich rozpoznać i oznaczyć? ?
2019-07-18, 17:07
facebook
W Arłamowie było na sportowo, a w Łodzi będzie FILMOWO. Wspólnie ze Stowarzyszenie e-Południe, EPIX Internet Exchange i MiŚOT szykujemy dla Was prawdziwą #SUPERPRODUKCJĘ. Zapraszamy na prapremierę w DoubleTree By Hilton Lodz w listopadzie tego roku. Bilety już do nabycia tutaj: http://kkzm.pl
2019-07-15, 09:18
facebook
Kochani - mamy dla Was WAŻNĄ WIADOMOŚĆ!

Już tej jesieni odbędą się dwa wydarzenia w jednym miejscu i czasie, czyli:
XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT

Data: 18-20 LISTOPADA 2019
Miejsce: DoubleTree By Hilton Lodz****

Co to oznacza?
?to pierwsza w historii połączona konferencja integrująca środowisko ISP
zatem spodziewamy się rekordowej liczby gości!
?Jedna wspólna konferencja z pewnością zbuduje silną pozycję rynkową członków naszej Izby, a wspólna konferencja z MiŚOT i Stowarzyszenie e-Południe, EPIX Internet Exchange to pomysł realizujący ideę, że "razem możemy więcej"!
?Dwa największe wydarzenia branży ISP będą w centralnej Polsce czyli w Łódź więc dla każdego z Was dostatecznie blisko by tam być!
?Tak wszechstronnej konferencji jeszcze nie było!

Zajrzyj na stronę i poznaj szczegóły:
https://konferencja-kike-zjazd-misot.pl
2019-07-12, 12:23
facebook
Oprócz szacownych gości, operatorów, wystawców oraz #ISPortowców naszą konferencję w Arłamowie odwiedziła też pewna Wróżka... Przeczytajcie lub POSŁUCHAJCIE co zobaczyła i przeżyła. A może wspomina tam o kimś z Was? ? (opowieść czyta #DanielPachelski, nasz konferencyjny GŁOS!)
2019-07-11, 12:20
facebook
Drodzy Partnerzy i Uczestnicy!
Przed Wami gorąca relacja filmowa z ostatniej XXIV Konferencja KIKE, która odbyła się w Hotel Arłamów.

Dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę, obecność na wykładach, za dużo twórzczych rozmów kuluarowych, za sportową rywalizacje w KIKE SPORTS oraz dobrą współpracę z Organizatorami. Liczymy, że znów w tak dużym gronie spotkamy się na jesieni 2019. Dziękujemy!

Brawa i oklaski należą się naszym Partnerom, bez których nie bylibyśmy w stanie przygotować tak różnorodnej konferencji. W szczególności:

Partner złoty: xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k.
Partnerzy srebrni: Cisco, TP-Link Polska, SGT S.A., Vector Solutions
Partnerzy Gali KIKE: Stowarzyszenie e-Południe i marka MiŚOT
Pozostali Partnerzy: 3S, Alior Bank SA, Altar Software, Orange, BGK - wspieramy rozwój firm, OPTOMER, GTT, STEKOP SA, UFANET, Telkom-Telmor, Grandstream Polska, Cabinex, Netia, Metroport, Globema, EVIO, Telewizja Jambox, CDR, IMPACT, Plus, Alfa Etranet, Falesia Systemy sp.z o.o., Voicenet, Tenda Polska, VAGO, AVIOS, Easy Serwis, MP-Technik, Mattebox, Atmos, ESET, UPC Polska, BATNA/anteny 24, Cambium Networks.

Patroni Honorowi: Ministerstwo Cyfryzacji, UKE, KRRiT.

Film przygotowała: FestEkipa.pl
2019-07-02, 12:12
facebook
W dniu dzisiejszym Prezes KIKE Karol Skupień, na zaproszenie przewodniczącego #KRRiT Witolda Kołodziejskiego, brał udział w spotkaniu dotyczącym prezentacji projektu #TelemetriaPolska oraz planowanych działań dotyczących technologii #DAI. W spotkaniu udział wzięli również operatorzy IPTV zrzeszeni w Izbie KIKE.
2019-06-28, 18:10
facebook
Już niemal tydzień upływa od XXIV Konferencja KIKE i wciąż napływają od Was opinie i rekomendacje dotyczące przyszłych odsłon kolejnych konferencji. Bardzo dziękujemy Wam za to!

A poniżej kilka zdjęć od naszego fotografa, który podsyła nam paczki do galerii, która już wkrótce zostanie opublikowana. Bądźcie z nami! A na zdjęciach m.in: Karol Skupień, Konrad Baranowski, Katarzyna Orzeł, Mariusz Filipiak, oraz firmy: Cisco, Telewizja Jambox, Stowarzyszenie e-Południe, UKE, TP-Link Polska i inni
2019-06-25, 13:37
facebook
Niesamowity Lombard -> DZIĘ-KU-JE-MY ❤️
2019-06-23, 22:53
facebook
Jednym z bardzo gorących tematów na XXIV Konferencja KIKE była sprawozdawczość OT. Jesteście gotowi wysyłać sprawozdania SIIS częściej niż raz do roku? Przekonuje Was argumentacja regulatora o takiej potrzebie? KIKE stanowczo staje w obronie interesów małych i średnich operatorów i dąży do ograniczenia nieuzasadnionej biurokracji: https://www.telko.in/operatorom-grozi-ze-beda-musieli-czesciej-sprawozdawac-do-siis
2019-06-22, 15:02
facebook
XXIV Konferencja KIKE jeszcze trwa a my chcemy Wam pokazać kilka momentów uchwyconych przez naszego Fotografa z wczorajszego dnia. Jak przeżyliście ten dzień ?! Jak się Wam podoba ten bieszczadzki zakątek - Hotel Arłamów?
2019-06-19, 12:51
facebook
Mistrzostwa KIKE Sports za nami!

Znamy finalistów i zwycięzców konkurencji: strzeleckich, squash, wspinaczkowych, tenisa ziemnego oraz stołowego a także siatkówki plażowej!!! Już na dziesiejszej Gali KIKE dekoracje zwycięzców. Bądźcie z nami!

A już dziś 10:00 start XXIV Konferencja KIKE!
2019-06-18, 09:08
facebook
Poranny Bieg o Puchar Prezesa KIKE właśnie wystartował! Trzymamy kciuki za naszych biegaczy z XXIV Konferencja KIKE!
2019-06-18, 08:15
facebook
Rozpoczynamy działania w ramach: XXIV Konferencja KIKE!
?Recepcja już działa i Arłamówki zapraszają do rejestracji!
?Lunch właśnie wyserowany w sali Carpathia (dla tych co się zapisali)
?Spotkanie z załogą KIKE ukończone,
?Odprawy z Hotelem Arłamów i KIKE Sports zrobione.
?o 16:00 ruszają I Mistrzostwa KIKE Sports - relacja będzie na bieżąco!

Stay tuned! Hotel Arłamów już w pełnym słońcu!
2019-06-17, 14:57
facebook
Konferencja startuje już jutro. A JUŻ DZISIAJ odpalamy dla Was zupełnie nową oficjalną aplikację mobilną XXIV Konferencji KIKE https://lineupr.com/kike/24kk Bez instalowania, bez logowania, szczegółowa agenda i mapka terenu. Kliknijcie link i dodajcie do ekranu startowego swojego smartfona. Od tego momentu wszystkie informacje o przebiegu konferencji będziecie mieli pod ręką: https://lineupr.com/kike/24kk
2019-06-16, 14:32
facebook
Tik, Tak, Tik, Tak - Zawodnicy Gotowi na start?!
Kto z Was Biegnie o Puchar Prezesa na dystansach 3 lub 8 km?
(1 dzień do XXIV Konferencja KIKE w Hotel Arłamów )
2019-06-16, 08:00
facebook
2️⃣ dni do Konferencji! Polecamy już teraz zacząć zapoznawać się mapką terenu, abyście zaraz po przyjeździe poczuli się jak domu ?
Rzutem na taśmę mamy jeszcze dla Was:
? ostatnie dwa miejsca na mistrzostwa w tenisie ziemnym,
? ostatnie dwa miejsca na ściankę wspinaczkową,
? ostatnie dwa miejsca na siatkówkę plażową
oraz nieograniczoną ilość miejsc w biegu o Puchar Prezesa KIKE ?‍♀️?‍♂️. Kto chętny, może się jeszcze do jutra zapisać tutaj: https://konferencje.kike.pl/sport
2019-06-15, 14:26
facebook
3️⃣ dni do XXIV Konferencja KIKE w Hotel Arłamów❗️
?magazyny KIKE pękają w szwach z ilości zebranych i przygotowanych na konferencję materiałów,
?tempo przygotowań nadal przyspiesza,
?agenda przyjmuje niewielkie zmiany ale jej kształt jest już ostateczny.

?Przypominamy, że najbardziej aktualna agenda jest na naszej stronie: https://konferencje.kike.pl/

✊Dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy zgodzili się wystąpić i życzymy spokojnej podróży oraz interesujących dyskusji panelowych i udanych prelekcji!

Naszymi bohaterami w 1 dniu konferencji na wystąpieniach XXIV Konferencja KIKE będą m.in:

?przedstawiciele UKE i Ministerstwo Cyfryzacji,
?STEKOP SA, TP-Link Polska, TISE - Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, Audytel SA, IMPAKT, Orange, Stowarzyszenie e-Południe, MiŚOT, iNET group sp. z o.o., Korbank - Internet Telewizja, MEDIAKOM, Nasza Wizja, Kancelaria Prawna Media, Katarzyna Orzeł, OPTOMER, SGT S.A.,
?oraz Karol Skupień, Konrad Baranowski, Mariusz Filipiak, Piotr Wiackiewicz, Kinga Pawlowska-Nojszewska z KIKE.

Jeśli chcesz się zapisać na ostatnie wolne miejsca w rywalizacjach sportowych lub poznać wszystkie szczegóły dotyczące konferencji, kliknij tutaj: https://konferencje.kike.pl
2019-06-14, 15:38
facebook
Jest już tylko 4 dni do XXIV Konferencja KIKE!!!
Z tej okazji mamy dla Was super HOT News ??

?Partnerem Sportowej Gali KIKE zostało Stowarzyszenie e-Południe,
animujące projekt MiStrategia, czyli ogólnopolską promocję marki MiŚOT

?Dzięki nim na scenie Gali zagości Lombard czyli:
?38 lat historii,
?2.500 tysiąca zagranych koncertów;
?1 milion sprzedanych płyt, singli, plików; miliony odtworzeń na YouTube, setki milionów fanów, tysiące przejechanych kilometrów i niezapomnianych wrażeń.

Przybywajcie zaśpiewać wspólnie z Lombard Już we wtorek 18.06.2019 na Gali KIKE. Stowarzyszenie e-Południe z MIStrategią i MiŚOT! Dziękujemy Wam!
2019-06-13, 13:55
facebook
Kto nie może doczekać się poniedziałku juz teraz może zajrzeć do Arlamowa. Właśnie zachodzi słońce! Widok bajeczny: https://www.arlamow.pl/arlamow-kamery-live
2019-06-12, 20:33
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies