Biuro prasowe KIKE
facebook
No i oto pojawiła się pierwsza filmowa relacja z GALI KIKE i GALI TELE.ODPOWIEDZIALNYCH. Dziękujemy OPTOMER, dziękujemy MiŚOT, dziękujemy WAM WSZYSTKIM, że byliście tam z nami!
2019-11-21, 23:07
facebook
Pierwszy dzień XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT w telegraficznym fotoskrócie ?
Życzymy smacznego śniadania i już za chwilę zaczynamy dzień drugi!
2019-11-20, 07:30
facebook
Gala KIKE?
Nie... To dopiero Before-Party ..
2019-11-18, 20:32
facebook
Wszystko gotowe... Zaraz zaczynamy...
2019-11-18, 20:29
facebook
Wystartowaliśmy! Czekamy na Was! Przybywajcie! ?
Ponad 200 uczestników jest już na miejscu i bierze udział w szkoleniach i warsztatach dnia zero.
W drodze do nas zainstalujcie naszą nową, konferencyjną aplikację mobilną. Na miejscu na pewno bardzo się przyda! http://app.kkzm.pl
2019-11-18, 13:18
facebook
Wszyscy gotowi? Można zaczynać?
No to powoli pakujcie walizki i przygotujcie się na największą w historii, telekomunikacyjną integrację!
Blisko 900 uczestników, 200 operatorów, ponad 60 wystawców i 4 ścieżki bardzo interesującej agendy.
Do zobaczenia w Łodzi już w poniedziałek! http://kkzm.pl
2019-11-14, 07:10
facebook
Tak proszę Państwa❗️ To już za KILKA dni❗️
Są jeszcze wolne miejsca na poniedziałkowych warsztatach i szkoleniach, no i to już OSTATNIA CHWILA ⏰na rejestrację. Zapraszamy w imieniu własnym oraz naszych Partnerów Platynowych: OPTOMER, xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., Złotych: #TVIP, Telewizja Jambox, Srebrnych: #CELLCO, TP-Link Polska, Comfortel, Brązowych: Infradata, Netia, #LOVO, Veracomp, D-Link, Orange oraz wszystkich pozostałych!
Rejestracja i zapisy: http://kkzm.pl
Do zobaczenia w Łodzi!
2019-11-08, 17:36
facebook
Co czuł Franz na słynnym przesłuchaniu w „Psach”? Jak to jest być Ochroniarzem Małpą z „Poranku Kojota”? A może Adam Miauczyński z „Dnia Świra” jest bliższy Twojemu temperamentowi? Z pewnością Jarosław Psikuta, który na chwilę pojawił się w filmie „Chłopaki nie płaczą” zapadł w pamięć wielu osobom. Zastanawiałeś się kiedyś czyją role chciałbyś odegrać? ???

W poniedziałek, 18 listopada, tuż przed XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT, odbędą Warsztaty Filmowe z xbest.pl Sp. z o.o. Sp. k., w których uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w słynnych bohaterów i nakręcić scenki z kultowych polskich produkcji: Seksmisja, Kiler, Miś, Psy, Rejs, Dzień Świra, Chłopaki nie płaczą i inne! ???

Tak, tak!!! Będziemy odgrywać scenki w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach Wytwórni Filmowej, a każda z grup pracujących nad jednym filmem będzie miała okazje przejąć jedną z ról jakie czekają na obsadę: reżyser, kierownik planu, operator kamery, scenograf i aktorzy pierwszo- i drugoplanowi. Na miejscu czeka na Was w pełni wyposażony „backstage” z charakteryzatorami, fryzjerami oraz kostiumami.???

Wszystkie nakręcone scenki zostaną zmontowane i przedstawione na Filmowej Gali KIKE, na którą zaprasza firma OPTOMER, zaś oceniać je będzie Jury oraz publiczność. Twórcy najlepszych produkcji oraz najlepsi aktorzy otrzymają STATUETKI! ?

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!
Dołącz do aktorskiej obsady polskiej kinematografii !!!
Ilość miejsc ograniczona. ???
https://konferencja-kike-zjazd-misot.pl/warsztaty-filmowe
2019-11-04, 14:37
facebook
https://www.facebook.com/izbaKIKE/videos/401374544142685/
2019-11-03, 00:05
facebook
Wystartowały zapisy na WARSZTATY i ATRAKCJE przygotowane przez Partnerów XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT. Ilość miejsc ograniczona, pełna oferta jest tutaj: http://bit.ly/warsztaty_misot
UWAGA❗️ Dzisiaj ostatni dzień tańszych wejściówek❗️
2019-10-31, 10:13
facebook
Czy jest szansa na porozumienie? Wszystkie Izby i stowarzyszenia operatorów mówią jednym głosem. A co na to nadawcy? Czy KRRiT jest w stanie skutecznie pomóc? W środę, 20 listopada, będziemy kontynuować ten wątek na XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT. Czy będzie Happy Ending Story? Przyjedź i posłuchaj o konkluzjach współdziałania wszystkich organizacji zrzeszających dużych i małych operatorów. http://kkzm.pl
2019-10-30, 00:58
facebook
Kto jest drugim największym po Orange dostawcą Internetu w Polsce?
NO JASNE, ŻE MY❗️❗️❗️
Spotkajmy się wszyscy 18.11 w Łodzi!
Już ponad 650 gości reprezentujących blisko 200 operatorów potwierdziło swój udział. Zarejestruj się i Ty!
http://kkzm.pl
2019-10-25, 06:56
facebook
Już za niecały miesiąc startuje XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT czyli największa w historii integracja branży operatorskiej. Mamy już ponad 640 zarejestrowanych uczestników reprezentujących blisko 200 operatorów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili również Goście Honorowi:
-
prezes UKE
? pan #MarcinCichy
-
#RzecznikMałychIŚrednichPrzedsiębiorców
? pan Adam Abramowicz
-
przewodniczący Krajowa Rada Radiofonii I Telewizji
? pan Witold Kołodziejski

prezes Polska Izba Komunikacji Elektronicznej PIKE
? pan Jerzy Straszewski
-
prezes KIGEiT - Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji ? pan Stefan Kamiński
-
prezes Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom
? pan Krzysztof Kacprowicz
-
prezes Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji - PIIT
? pan Andrzej Dulka
-
prezes Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej
? pan #JacekSilski
-
prezes #ZTKiG
? pan #PawełWołoch
-
prezes media-forum.pl
? pan Mariusz Wargocki
-
oraz organizatorzy wydarzenia:

prezes Stowarzyszenie e-Południe
? pan Adam Kossowski
-
prezes KIKE - Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej
? pan Karol Skupień

Dołącz do uczestników i bądź tam razem z nami: http://kkzm.pl
2019-10-22, 07:10
facebook
Jeżeli rozważaliście przystąpienie do Izby KIKE, to TERAZ jest na to najlepszy moment! Po złożeniu deklaracji członkowskiej i wpłaceniu opłaty wpisowej w terminie do 4.11, otrzymasz od nas aż DWIE BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI na XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT w Łodzi!
Szczegóły promocji są opisane tutaj: https://kike.pl/2019/10/przystap-do-izby-kike-i-odbierz-dwie-bezplatne-wejsciowki-na-konferencje/
Dołącz do nas jeszcze dziś!
2019-10-07, 07:14
facebook
Ostrzegamy! Dzisiaj ostatni dzień wrześniowych cen!
Mamy dla Was warsztaty i szkolenia w dniu zero, aż cztery ścieżki konferencyjnej agendy, Filmowa Gala KIKE z koncertem Enej, na którą zaprasza firma OPTOMER i wiele innych atrakcji!
A od jutra ceny wejściówek idą w górę!
Zarejestruj się już teraz: http://kkzm.pl
2019-10-01, 14:42
facebook
Jak zdobyć wejściówki na koncert zespołu ENEJ w strefie Golden Circle z opcją Early Entrance?
?????
Wystarczy zarejestrować się na XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT!
Tak, to "WSZYSTKO TAKIE PROSTE!".
Dziękujemy firmie OPTOMER - gospodarzowi Filmowej Gali KIKE za tak energetyczną ?NIESPODZIANKĘ? dla naszych gości!
Które przeboje Enej są Waszymi ulubionymi i chcielibyście je usłyszeć w listopadzie w Hotel DoubleTree by Hilton Łódź?https://www.youtube.com/watch?v=eXr7sps54eE
2019-09-28, 09:05
facebook
Z przyjemnością informujemy, iż Honorowy Patronat nad XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT objęło Biuro Rzecznika MŚP. Natomiast sam Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców - p. Adam Abramowicz zaszczyci nas swoją obecnością i prelekcją osobiście.
Zapraszamy do rejestracji i zapoznania się z agendą wydarzenia: http://kkzm.pl
2019-09-20, 13:35
facebook
Zrobiliśmy upgrade agendy naszej zjazdo-konferencji do wersji 2.0. Mamy teraz CZTERY ścieżki, CZTERY sale i aż DWANAŚCIE bloków tematycznych (nie licząc OŚMIU warsztatów w dniu zero)... Nawet nie próbujcie przyjeżdzać w pojedynkę...
Aktualna agenda i rejestracja niezmiennie tutaj: http://kkzm.pl
2019-09-20, 08:20
facebook
A do wydarzenia zostały jeszcze całe dwa miesiące...
Jesteśmy przygotowani na 1000+ uczestników!
Dołącz do największej w Polsce integracji ISP i TVK! http://www.kkzm.pl
2019-09-13, 10:51
facebook
To już 2️⃣ miesiące od startu rejestracji i zostały 2️⃣ miesiące do rozpoczęcia XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT. Jesteśmy dokładnie na półmetku przygotowań i już za moment przekroczymy próg PÓŁ TYSIĄCA zarejestrowanych uczestników!

Z tej okazji promocja 500+ (? jednorazowa!):
uczestnik, który zarejestruje się z numerem 5️⃣0️⃣0️⃣ otrzyma bilet na BEFORE-PARTY w cenie wejściówki!
Rozpoczynamy odliczanie! ?

Agenda wydarzenia i formularz rejestracji dostępne są tutaj: http://kkzm.pl
2019-09-12, 13:00
facebook
3 września 2019 roku Prezes Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, Karol Skupień, na zaproszenie Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Witolda Kołodziejskiego, wziął udział w wydarzeniu specjalnym na XVIII Forum Ekonomicznym – w sesji panelowej “Przyszłość pomiaru mediów w Polsce. Wpływ na rynek mediów i reklamy”.
2019-09-05, 07:29
facebook
Współgospodarzami XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT są EPIX Internet Exchange oraz Stowarzyszenie e-Południe co oznacza, że poziom DOBREJ ZABAWY podnosimy DO POTĘGI DRUGIEJ! ?????
Jeżeli pamiętacie poprzednie Zjazdy MiSÓT lub w żadnym z nich jeszcze nie uczestniczyliście, to ten w ŁODZI musicie zaliczyć koniecznie!
❗️❗️❗️
Uwaga! Został już tylko 1️⃣ dzień rejestracji w najniższych cenach. Zapoznajcie się z agendą naszego wydarzenia i rejestrujcie się już teraz! http://kkzm.pl
2019-08-30, 12:31
facebook
Grupa Veracomp inspiruje IT już w 17 krajach! Jako BRĄZOWY PARTNER XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT pojawi się u nas w Łodzi wspólnie z D-Link, jednym ze światowych liderów na rynku dostawców infrastruktury sieciowej.
❗️❗️❗️
Uwaga! Został już tylko 1️⃣ dzień rejestracji w najniższych cenach. Zapoznajcie się z agendą naszego wydarzenia i rejestrujcie się już teraz! http://kkzm.pl
2019-08-30, 07:30
facebook
25 lat doświadczeń firmy Comfortel na rynku telekomunikacyjnym to olbrzymia skarbnica wiedzy. Problemy, które dziś zaskakują szybko rosnących operatorów ISP z każdym dodanym 10k abonentów, oni rozwiązywali już ponad dekadę temu w sieciach kablowych. Jako SREBRNY PARTNER XXV Konferencja KIKE & Zjazd MIŚOT opowiedzą nam o tym co może być zagrożeniem w codziennej pracy operatora z klientami, jakie zdarzenia mogą się przytrafić, co można z tym zrobić i jakie narzędzia pozwalają panować nad takimi ryzykami.
❗️❗️❗️
To już ostatnie 2️⃣ dni rejestracji w najniższych cenach. Zapoznajcie się z agendą naszego wydarzenia i rejestrujcie się jeszcze dziś! http://kkzm.pl
2019-08-29, 07:30
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies